Англійська мова 8 клас Пахомова 2016

Англійська мова: підручн. для 8-х класів (4-й рік навч.)

Anglijska 8 klas Pakhomova 2016

Видавництво: Київ, Методика рік

ISBN: 978-966-362-375-7

Програма 2021.

Завантажити

До вашої уваги підручник для 8 класу «JoyofEnglish» Пахомова 2016. Щиро сподіваємось, що він стане вашим надійним помічником під час спілкування англійською в різноманітних життєвих ситуаціях. А їх виникає безліч щодня. За допомогою підручника ви навчитесь вести бесіди з друзями на будь-які повсякденні теми. Це і щоденні справи, і події які відбуваються в житті, учасником яких ви стали. Опановуючи розділ за розділом, ви зможете більш всебічно описати місце де ви живете, як Україну в цілому, так і ваше місто зокрема. Крім того ви оволодієте знаннями про Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Зможете порівняти населення, географічне положення та клімат наших країн. 

Інформація в підручнику, це також вміння вільно робити покупки в магазині будь-яких продуктів та речей. Можливість надавати консультації та поради, або уточнити ту чи іншу інформацію, отриману від вашого співрозмовника.

Без сумніву знання отриманні протягом четвертого року вивчення англійської мови зроблять вас цікавим співрозмовником та дадуть можливість більш впевнено почувати себе у різних життєвих ситуаціях.

Читати підручник Англійська мова Пахомова 8 клас 2016 онлайн