Англійська мова 8 клас Калініна 2016

Англійська мова = English: для спец. шкіл з поглиб. вивч. англ. мови: підручн. для 8 кл.

Anglijska 8 klas Kalinina 2016

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-11-0708-2

Програма 2021.

Завантажити

Нові персонажі, яких ти зустрінеш на сторінках підручника для 8 класу з англійської мови Калініна 2016 – Ted, Peter, Annieта Aliceстануть твоїми вірними друзями під час захопливої подорожі по Unit-ам – розділам, кожен з яких в свою чергу складається із декількох частин для більшої зручності.

Бесіда, з якої буде починатись кожен урок, допоможе тобі швидше поглинути в іншомовне середовище та пригадати все вивчене раніше.

Кожен Unit це окрема, велика тема, що охоплює якусь частину життя людини. Мої друзі та я, життя і навчання та інше. Від своїх нових друзів зі сторінок підручника ти дізнаєшся багато цікавого про те, як живуть твої однолітки у їх рідній країні, які у них інтереси, яку музику вони слухають та які дивляться фільми. А ти в свою чергу збагачуючи свій словниковий запас зможеш розповісти їм про Україну, її цікаві історичні місця та пам’ятки природи та архитектури.

Крім того, ти познайомишся із зразками творів світових авторів написаних англійською мовою та значно розшириш свої можливості у спілкуванні із дітьми інших країн.

Читати підручник Англійська мова Калініна 8 клас 2016 онлайн