Геометрія 8 клас Мерзляк 2009

Геометрія: підручник для 8-го кл.

Геометрія 8 клас Мерзляк

Автор: Мерзляк , Полонський , Якір

Видавництво: "Гімназія", 2009

Предмет: Геометрія

ISBN: 978-966-474-008-8

Шановні учні!

Ви продовжите вивчення геометрії у цьому навчальному році. Геометрія – це цікава та важлива наука. Ми впевнені, що ви полюбите її і з задоволенням будете пізнавати новий світ знань в області геометрії. А допомогти в цьому зможе наш підручник.

Щоб детальніше ознайомитись з підручником і якомога краще засвоїти матеріал, потрібно навчитись працювати з ним.

Підручник, для зручності поділено на параграфи і пункти, відповідно до теми. Кожен пункт починається з викладеного матеріалу. Вивчаючи його, слід приділити увагу тексту, виділеному жирним шрифтом і курсивом. Це важливі геометричні терміни і поняття.

У підручнику після теоретичного матеріалу містяться наведені приклади розв‘язку задач. Ознайомившись з прикладами розв‘язання та засвоївши викладений матеріал, ви з легкістю зможете виконати будь-яке завдання.

Читати підручник Геометрія 8 клас Мерзляк онлайн