Геометрія 8 клас Єршова 2021

Видавництво: Ранок, 2021

Предмет: Геометрія

ISBN: 978-617-09-6978-1

У світі геометрії за допомогою підручника восьмого класу авторства Єршова ви уже не почуваєте себе чужинцями. Геометрія є дивовижною наукою, яка завжди нова й непередбачувана, відкриваючи свої скарби лише тим, хто проникнувся її духом і завжди прагне досягти нових висот. У шкільному курсі геометрії можна виділити кілька напрямків. Переважно на початковому етапі вивчається «геометрія доведень», де учні знайомляться з поняттям доведення, методами та логікою й навчаються отримувати нові твердження з уже доведених. Під час цього навчального року основна увага приділяється «геометрії обчислень». Учні вивчають багато теорем, які містять формули для отримання нових числових характеристик геометричних фігур. Однією з найважливіших теорем є теорема Піфагора, яку вивчатимуть у восьмому класі. Практично в кожному параграфі учні можуть довести математичне твердження або навести приклад, провести аналогію, щоб самостійно вивчити нові знання.

Читати підручник Геометрія 8 клас Єршова 2021 онлайн