Мистецтво 8 клас Кондратова 2016

Мистецтво: підр. для 8 класу

Mystectvo 8 klas Kondratova 2016

Видавництво: Тернопіль, Навчальна книга — Богдан

ISBN: 978-966-10-4481-3

Програма 2021.

Завантажити

Чарівний світ, що створювався протягом багатьох століть завдяки праці найвидатніших музикантів, письменників, художників, архітекторів та скульпторів відкриється вам завдяки підручнику з мистецтва для 8-х класів Кондратова 2016, який представлено до вашої уваги.

Перебіг розвитку людства знайшов своє відображення у творах мистецтва і виражений у формі слів, звуків, фарб, творів із граніту та мармуру. Для того, щоб краще зрозуміти історію розвитку людського суспільства, вам потрібно вивчити історію розвитку культури та визначитись у особливостях різних видів мистецтв, у їх своєрідній мові та засобах вираження.

Рамки підручника нажаль не дозволяють вмістити весь величезний обсяг інформації з історичного розвитку мистецтва, тому на його сторінках ви знайдете відомості про найбільш видатні твори у різних видах мистецтва різних стилів: античного, візантійського, романського, готичного, ренесансу, бароко, рококо, класицизму, романтизму та реалізму. Вміння сприймати, давати порівняльний аналіз та інтерпретації творів будь-яких видів мистецтва стане вашим завданням під час навчання протягом цього навчального року. Також ви зможете використовувати відповідну термінологію, як під час обговорень тих чи інших явищ у мистецтві, так і формулюючи особисте ставлення до них.

Читати підручник Мистецтво 8 клас Кондратова 2016 онлайн