Інформатика 8 клас Ривкінд 2016

Інформатика: підручник для 8-го кл. ЗНЗ

Informatika 8 klas Ryvkind 2016

Видавництво: Київ, "Генеза" рік

ISBN: 978-966-11-0692-4

Програма 2021.

Завантажити Відповіді

Ви бачите перед собою підручник з інформатики для 8 класу Ривкінд із якими ви продовжите вивчення вкрай важливого та дуже цікавого предмету.

Виконання операцій з об’єктами операційних систем комп’ютерів, опрацювання різних типів даних: мультимедійних, числових, текстових та графічних, пошук необхідної інформації в мережі Інтернет та листування за допомогою електронної пошти, створення алгоритмів для «Рудого кота», знаходити розв’язання компетентнісних задач та виконання освітніх проектів – всьому цьому вас навчали у минулі роки.

Уроки інформатики у 8 класі стануть наступним кроком у освоєнні знань з цієї науки. Крім продовження робіт по опрацюванню числових та текстових даних та розв’язанню компетентнісних задач, ви зможете вивчити багато нового, цікавого та корисного. На протязі року перед вами відкриються нові горизонти у кодуванні даних, ви вивчатимете програмне та апаратне забезпечення персонального комп’ютера, працювати із аудіо та відео контентом, писати комп’ютерні програми у спеціальному середовищі та спостерігати результати їх виконання під час виконання практичних завдань – проектів.

Читати підручник Інформатика 8 клас Ривкінд 2016 онлайн