Зарубіжна література 8 клас Ніколенко, Туряниця 2016

Зарубіжна література: підручник для 8 класу

Zarubizhna literatura 8klas Turjanycja 2016

Видавництво: Київ, "Грамота" рік

ISBN: 978-966-349-573-6

Завантажити

Ви бачите перед собою підручник із зарубіжної літератури для 8 класу Ніколенко Туряниця 2016. З його допомогою у вас буде можливість відправитись у цікаву та захопливу подорож просторами культури та літератури, а також відчути себе у машині часу і побувати у минулому. Так з нашою книгою це дійсно стане можливим, адже у наш час відкриваються дивовижні можливості для подорожей не тільки у реальному житті, використовуючи різні види наземного, морського або повітряного транспорту.

Мандрівка, у яку ми пропонуємо вам відправитись за допомогою цього підручника, поведе вас від однієї історичної епохи до іншої. Крокуючи сторінками та вивчаючи здобутки художньої літератури ви побачите як життя людей змінювалось із переходом від античності до Середньовіччя, від Відродження до бароко та класицизму. Але при цьому незмінним залишались високі людські цінності, які покладені в основу таки священних книг людства як то Біблія, Коран або Веди. Ну а для того, щоб розвинути вашу уяву та покращити ваші моральні якості, протягом навчального року ви матимете змогу познайомитись із багатьма цікавими персонажами та неймовірними сюжетами, котрі залишаються цікавими протягом багатьох століть та хвилюють не одне покоління. Маємо надію, що вони стануть близькими і для вас також, це Ромео і Джульєтта, Гектор і Ахілл, Дон Кіхот і Санчо Панса та інші не менш цікаві персонажі. До того ж ви отримаєте можливість, через знайомство із сучасними творами американської та європейської літератури, не тільки отримати насолоду від їх читання, але й усвідомити своє місце у сучасному житті та краще зрозуміти світ, що вас оточує.

Для того, щоб сконцентрувати вашу увагу на найбільш важливих та найістотніших моментах в якості символу цієї подорожі буде використано повітряна куля. Отож відправляємось у захопливий політ із нашої України крізь віки над різними країнами, під час якої вам відкриється необмежений простір для вашої фантазії, вільної думки та читання. Але неодмінно будь-яка найцікавіша подорож має закінчуватись на рідній землі, яка для нас найкраща та найчудовіша.

Читати підручник Зарубіжна література 8 клас Ніколенко Туряниця 2016 онлайн