Географія 8 клас Масляк 2016

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2.38(4)

Географія: підручн. для 8-х класів

Geografiya 8klas Masljak 2016

Автор: Масляк , Капіруліна

Видавництво: Аксіома, 2016

Предмет: Географія

Клас: 8 клас

ISBN: 978-966-496-362-3

Оновлена програма МОН України передбачає перш за все нову лінію навчальної літератури для школярів. І саме одним із таких посібників і є підручник з географії для 8 класу – «Україна у світі: природа, населення» авторів Масляк та Капіруліна. Матеріали, які пропонуються до вивчення, допоможуть вам зрозуміти, що основою життя громадян країни та головною умовою розвитку економіки країни є у першу чергу особливості природного середовища та великі запаси різноманітних ресурсів, якими багата наша країна. У порівняльному аналізі із населенням інших країн представлений також національний та віковий склад людей, що проживають в Україні.

Активна взаємодія з учнем, це та база на якій побудовано новий підручник, адже під час освоєння нових знань школярам буде запропоновано поновити  і раніше отримані, для того, щоб вийти на новий якісніший рівень розумової діяльності та обізнаності в географічній науці.

Матеріали начального посібника доповнюються довідковими та статистичними даними, котрі наводяться із посиланням на найсучасніші засоби масової інформації, як друковані так і електронні, вітчизняні та зарубіжні. Багато цікавого із нього зможуть дізнатись не тільки учні а й усі зацікавлені у вивчені географії України.

Читати підручник Географія 8 клас Масляк 2016 онлайн