Информатика 9 класс Бондаренко 2017

Видавництво: Ранок, 2017

Предмет: Інформатика

ISBN: 978-966-09-3506-9

Ви тримаєте в руках підручник з інформатики, призначений саме для учнів 9-го класу атора Бондаренко.

У цьому навчальному році вас очікує багато цікавого та корисного матеріалу, і запропонований підручник стане вашим надійним помічником.

Підручник складається з десяти розділів. На початку кожного розділу ви знайдете рубрику "Повторюємо", яка допоможе вам пригадати відомості, які ви вивчали з даної теми у попередніх класах і які будуть необхідні для засвоєння нового матеріалу.

Кожен розділ складається з параграфів та практичних завдань за темами розділу. Кожен параграф містить теоретичні відомості з теми уроку, приклади практичного застосування отриманих знань, а також рубрики "Питання для самоперевірки", "Вправа" та "Комп'ютерне тестування".

Читать учебник Информатика 9 класс Бондаренко 2017 онлайн