Інформатика 9 клас Ривкінд 2009

Інформатика: підручник для 9-го класу

Інформатика 9 клас Ривкінд

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-504-903-6

Завантажити

Програма 2017

Видання 2022

Ти розпочинаєш вивчати новий предмет, що зветься інформатика. Основною метою кожного зі шкільних предметів є підготовка учнів до життя у сучасному розвиненому світі. Значними ознаками такого суспільства являється інтенсивний розвиток інформаційних технологій, користування комп’ютерами в усіх галузях управління та виробництва, широкий доступ до інформаційної бази за допомогою комп’ютерних мереж, та ще багато чого корисного та цікавого. Інформація являється стратегічним ресурсом так само, як і продукти харчування, енергетичні ресурси чи промислові товари. Завдяки цьому наше сучасне суспільство йменується інформаційним.

В нашому суспільстві важливу роль відіграє рівень інформаційної обізнаності людини, що відображує рівень володіння сучасними інформаційними технологіями та вміння їх застосування у професійній чи навчальній діяльності, або навіть у побуті. Рівень впевненості сучасної молодої людини в житті безпосередньо залежить від рівня її орієнтування в інформаційному просторі та вміння користуватись сучасними технологіями.

Основна мета даного шкільного курсу інформатики – у підвищенні рівня інформаційної культури учня. Ми сподіваємось, що опанування навичок зазначеного курсу за допомогою даного підручника стане і цікавим, і корисним для тебе.

Читати підручник Інформатика 9 клас Ривкінд онлайн