Фізика 11 клас Бар`яхтар 2011

Фізика: 11-й клас. Підр. для ЗОНЗ (академічний рів., профіл. рівень)

Фізика 11 клас Бар`яхтар

Автор: Бар'яхтар , Божинова , Кірюхін , Кірюхіна

Видавництво: Ранок, 2011

Предмет: Фізика

ISBN: 978-617-540-443-0

Цього останнього навчального року ви завершите вивчення предмету фізики, орієнтованого на програму загальноосвітньої школи. Маємо надію, що подорожування безмежним та захопливим світом фізики виявилось для вас цікавим та навіть надихнуло декотрих з вас своє подальше життя пов’язати саме з цією практичною корисною наукою. В усілякому разі, знання фізики, які ви отримали у школі, здебільшого стануть вам у нагоді, незалежно від ваших майбутніх занять чи професійних уподобань.

На вас чекатимуть розділи фізики, котрі вже знайомі вам з попередніх класів, тому більшість фізичних явищ та понять не стане для вас чимось новим або незрозумілим. Підручник містить наступні розділи: «Електричний струм», «Електричне поле», «Оптика», «Електромагнетизм. Електромагнітне поле», «Атомна і ядерна фізика». Ці розділи ви вивчатимете на значно вищому рівні, поглибите та розширите отримані знання.

Читати підручник Фізика 11 клас Бар'яхтар онлайн