Українська мова 11 клас Бондаренко 2011

Українська мова: підр. для одиначцятого кл. (російська мова навч.)

Українська мова 11 клас Бондаренко

Видавництво: Київ, Грамота рік

ISBN: 978-966-349-308-4

Завантажити

Ви вступаєте до найвідповідальнішого періоду вашого шкільного життя, коли вам буде необхідно зробити важливий та виважений крок у дорослий світ, усвідомити правильність свого професійного вибору. І даний підручник зможе допомогти вам у реалізації планів на майбутнє.

Кожному з вас буде надана можливість здобути якісну вищу освіту, стати унікальною особистістю та майстерним професіоналом відповідно до обраної галузі суспільного та державного життя, досягти порозуміння з оточуючими та з діловими партнерами, забезпечувати успіх обраної улюбленої справи та прагнути власного кар’єрного зростання. Володіння державною мовою та культурою спілкування дуже якісно сприятиме цьому.

Завершальний етап навчання сприятиме вашому поглибленому та вдосконаленому володінню українською мовою, засвоєнню її комунікативно-стилістичних якостей – змістовності, точності, логічності, чистоти, багатства, виразності, доречності. Це допоможе вам спілкуватись вільно, легко та ефективно для досягнення бажаного результату.

Читати підручник Українська мова 11 клас Бондаренко онлайн