Біологія 11 клас Межжерін 2011

Біологія: підручн. для 11-х класів (рівень стандарту, академ. рів.)

Біологія 11 клас Межжерін

Видавництво: Київ, Освіта рік

ISBN: 978-966-04-0830-2

Завантажити

Цього нового навчального року ви детальніше ознайомитесь з розділом біології, для вивчення котрого вас готували упродовж усіх попередніх років. Оскільки лише опанувавши такі підрозділи біології як ботаніка, зоологія, анатомія, фізіологія та біохімія, ви зможете повноцінно долучитись до більш докладного вивчення генетики та екології, котрі є науками ХХІ століття.

Подолавши курс з загальної біології, вам стане відомо певні упередження стосовно небезпеки, яка криється у ГМО-продуктах, дізнаєтесь про причину народження блакитнооких дітей у карооких батьків, опануєте історію та розвиток життєвого процесу усієї нашої планети, та вам буде надана можливість сформувати свою власну думку стосовно походження людини, та виробити новий, більш екологічний та досвідчений погляд на оточуючий світ.

Загальна біологія являється наукою, котра дає необхідні знання, без наявності яких не буде можливості повноцінно вважати себе за представника сучасного людства та мати змогу розбиратись у підчас складних проблемах, що існують у ХХІ столітті.

Читати підручник Біологія Межжерін 11 клас онлайн