Географія 8 клас Шищенко 2008

Фізична географія України: підр. для 8 кл.

Географія 8 клас Шищенко

Видавництво: Київ, Зодіак-ЕКО рік

ISBN: 978-966-7090-55-5

Завантажити

Географія – це дуже давня і водночас новітня наука. Вона вивчає населення Землі, країни, материки, океани та річки. Ця наука відкриває перед вами усю красу та розмаїття природи і навчає бережному ставленню до неї. У 7 класі ви ознайомилися вже з природою материків та океанів. Серед величі усіх її земних світових багатств, вагоме місце посідає й Україна. Твоя Батьківщина – це багата і різноманітна країна, яка славиться своїми корисними копалинами, блакитними і цілющими морями та озерами. Україна – це твій рідний край! У цьому навчальному році, щоб збагатити свої знання ви будете вивчати фізичну географію України.

Саме підручник «Фізична географія України» стане надійним помічником у вивченні та пізнанні багатств своєї держави. Вже з- перших сторінок підручника ви дізнаєтесь, що являє собою ця наука та ознайомитесь з етапом формування незалежної України.

Підручник для зручності розділений на декілька розділів. У першому розділі підручника автор зосереджує увагу на географічному положенні нашої держави та дає можливість ознайомитись з географічними відкриттями. Наступний розділ містить інформацію про кліматичні умови, особливості рельєфу тощо. Третій розділ « Природні комплекси та фізико-географічне районування» ознайомить вас з таким поняттям, « ландшафт», навчить розуміти і розрізняти природні зони України. На уроках географії ви матимете можливість ознайомитись з дивовижною природою Українських Карпат, з неповторністю Кримських гір і матимете можливість відправитись у захоплюючу подорож Чорним та Азовським морями. Автор підручника в останньому розділі розкриває всю сутність проблеми охорони природи та її ресурсів.

Читати підручник Географія 8 клас Шищенко онлайн