Німецька мова 8 клас Горбач 2021

Німецька мова: підруч. для 8 кл. (поглиблене вивчення)

nimetska mova 8 klas gorbach 2021

Автор: Горбач

Видавництво: Генеза, 2021

Предмет: Німецька мова

Вітаю, шановні учні та учениці восьмого класу!

Той підручник з Німецької мови автора Горбач, який ви тримаєте перед собою, є частиною серії підручників для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови. Він має чітку структуру та складається з восьми тематичних блоків, які містять від 4 до 7 уроків кожен, а також автономні розділи. Кожен тематичний блок закінчується пропозицією проектної роботи з відповідної теми та елементів портфоліо. Працюючи над проектом, ви зможете навчитися самостійно здобувати знання, застосовувати їх для вирішення нових завдань, збирати та аналізувати необхідну інформацію, працювати з літературою, експериментувати, робити висновки та працювати в групах. У вас також буде можливість висловлювати свої думки та говорити про себе, своє життя, інтереси та захоплення. Кінець підручника містить довідник з граматики німецької мови та німецько-український словник, який включає слова та вирази.

Читати підручник Німецька мова 8 клас Горбач 2021 онлайн