Хімія 8 клас Григорович 2021

Видавництво: Ранок, 2021

Предмет: Хімія

ISBN: 978-617-09-6979-8

Шановні учні у восьмому класі ви продовжуєте знайомство з підручником «Хімія» автора Григорович. На вас чекають нові таємниці хімії. Ви переконаєтесь, що хімічні елементи та їх сполуки підпорядковуються загальним законам та правилам. Для глибшого розуміння хімії та розкриття її таємниць, необхідно знати ці закони. Не соромтеся ставити запитання "чому?" і "як?". Уроки хімії - це уроки для допитливих дітей.

Цей підручник стане вашим головним помічником у вивченні хімії. Кожен розділ розділений на частини, щоб полегшити сприйняття інформації невеликими порціями. Кожен розділ завершується висновками та практичним блоком, який містить контрольні запитання та завдання для закріплення матеріалу. Деякі запитання позначені зірочкою (7) і є завданнями проблемно-пошукового характеру. Відповіді на них не знайдете в тексті розділу. Обдумуйте ці запитання у вільний час, звертайтеся до додаткових джерел інформації або обговорюйте їх на уроці.

Читати підручник Хімія 8 клас Григорович 2021 онлайн