Українська мова 8 клас Заболотний 2016

Українська мова: підручник для 8-го кл.

Ukrajinska mova 8klas Zabolotnyj 2016

Автор: Заболотний

Видавництво: Генеза, 2016

Предмет: Українська мова

ISBN: 978-966-11-0694-8

Шановні учні! Ми раді вітати вас на сторінках підручника для 8 класу з української мови Заболотний. Вивчаючи матеріали що містяться у цій книзі ви поринете у цікавий розділ – синтаксис. Вам стануть доступними нові знання про речення та словосполучення. Про те, що речення можуть бути із відокремленими і однорідними членами, звертаннями та вставними словами, односкладними.

Ми рекомендуємо вам розпочинати вивчення нової теми із невеликого дослідницького досвіду, який ви отримаєте опрацювавши завдання на початку кожного параграфу. Далі опрацьовуйте теоретичну частину виділяючи нові знання і повторюючи те, що взнали раніше. Окремі правила, які ви знайдете в кінці підручника, існують для колективного виконання завдань із таких рубрик як: «Попрацюйте в парах», «Два – чотири – усі разом», «Поспілкуйтеся», «Коло думок».

Взявши участь у роботі над груповими проектами ви не тільки поглибите свої знання але й розвинете ваші творчі здібності.

Читати підручник Українська мова 8 клас Заболотний 2016 онлайн