Історія України 9 клас Реєнт 2017

Історія України: підр. для 9-го кл.

Історія України 9 клас Реєнт 2017

Автор: Реєнт , Малій

Видавництво: Генеза, 2017

Предмет: Історія України

ISBN: 978-966-11-0839-3

У навчальному посібнику з Історії України за дев’ятий клас автора Реєнт, який ви будете використовувати у цьому навчальному році, ви дізнаєтеся про цікавий період історії українського народу - кінець ХІХ століття та початок ХХ століття. Ви відправитесь у пізнавальну подорож, під час якої будете свідками багатьох історичних подій.

У посібнику будуть представлені такі важливі події, як заснування Харківського університету, видання поетичної збірки "Кобзар" Тараса Шевченка та діяльність товариства "Просвіта". Ви дізнаєтеся про досягнення української науки та техніки, а також про розвиток мистецтва. У посібнику будуть представлені також біографії історичних діячів, які відіграли важливу роль у розвитку України.

Читати підручник Історія України 9 клас Реєнт 2017 онлайн