Всесвітня історія 9 клас Полянський 2017

Видавництво: Грамота, 2017

Предмет: Всесвітня історія

ISBN: 978-966-349-619-1

Підручник зі всесвітньої історії за 9-й клас авторства Полянський розроблений на основі компетентнісного підходу. Школа має за мету підготувати учнів до дорослого життя, допомогти їм розвивати компетенції та вибрати майбутню професію. Компетентність включає знання, уміння, практичні навички, моральні цінності та громадянські якості. Підручник має вступ і п'ять розділів з параграфами. Кожен розділ містить блоки інформації про навички, які можна отримати, і узагальнення основних тез розділу. Також є рубрика "Погляд сучасника (дослідника)", де наведені висловлювання істориків, політиків та інших діячів, а також запитання і завдання. Підручник має пояснення термінів і визначень в тексті, а також проблемні запитання і ситуації для розвитку критичного мислення та аналізу історичних джерел.

Читати підручник Всесвітня історія 9 клас Полянський 2017 онлайн