Французька мова 11 клас Клименко 2011 7-й рік

Франц. мова: підр. для 11-го кл. для ЗНЗ з вивч. 2-х іноземн. мов (сьомий рік навч.): профіл. рів.

Французька мова 11 клас Клименко

Видавництво: Київ, "Генеза" рік

ISBN: 978-966-11-0088-5

Нова програма 2019.

Завантажити

Цей рік стане завершальним для вивчення курсу французької мови в межах освітньої програми середньої школи. Одинадцятий клас дасть вам можливість повторити набуті знання попередніх років, розширити та поглибити власні знання, опанувати та засвоїти запропоновані теми програми, яка відповідає вимогам Державного освітнього стандарту й програмам з вивчення іноземних мов, згідно загальноосвітніх навчальних закладів. Матеріал даного підручника стане основою для спілкування з носіями французької мови, підтримуючи розмову на різноманітну тематику у повсякденному сучасному житті (стосовно життя у Франції й у франкомовних країнах, технічного прогресу та досягнень науки, явищ природи та навколишнього середовища, вибору професії, дозвілля та спорту, особливостей харчування).

У підручнику знаходиться матеріал, за допомогою котрого вам буде значно легше інтегруватись у французьку мову й розуміти краще носіїв іноземної мови безпосередньо при спілкуванні.

Виконуючи запропоновані у цьому підручнику завдання, вам вдасться підготуватись до успішного складання тестів ЗНО та екзаменів DELF/DALF.

Читати підручник Французька мова 11 клас Клименко онлайн