Технології 11 клас Коберник 2011

Технології: 11-й клас підруч. для ЗОНЗ (рівень стандарту, академічний рівень)

Технології 11 клас Коберник

Видавництво: Київ, Літера ЛТД рік

ISBN: 978-966-178-206-7

Завантажити

Дорогі старшокласники!

«Технології» є предметом, котрий дасть вам можливість розвинути власну творчу особистість, на рівні інших предметів шкільної програми.

Вивчаючи технології в 11 класі, ви підготуєтесь до свідомого самостійного вибору своєї жаданої майбутньої професії згідно до своїх індивідуальних навичок, вподобань та можливостей, що буде потребувати від вас не тільки наявності основних знань з тих предметів та наук, котрі вивчались вами протягом усіх минулих шкільних років, але й здатності та вмінь використати їх на практиці, вирішуючи самостійно нестандартні та підчас важкі життєві проблеми та ситуації.

Погоджуємось, що неможливо передбачити геть усі труднощі, які постануть на вашому життєвому шляху, особливо – у напрямку до здобуття омріяної професії, й неможливо підготувати універсальні формули та поради стосовно їх подолання. Але ми щиро переконані, що бути успішним та стати професіоналом своєї справи, мати можливість та добру основу для особистісного зростання упродовж всього життя можливо тільки за умови застосування творчого підходу для розв’язування завдань будь-якої складності. Загальновідомо, що людина спроможна творчо працювати у будь-якій сфері професійної діяльності, й, найголовніше, цього вона, безумовно, може навчитися.

Читати підручник Технології 11 клас Коберник онлайн