Математика 11 клас Афанасьєва 2011

Математика. 11-й кл.: підручн. для ЗОНЗ (рівень станд.)

Математика 11 клас Афанасьєва

Видавництво: Тернопіль, Навчальна книга - Богдан рік

ISBN: 978-966-10-1902-6

Завантажити

Система вправ та задач, що наведені у поданому підручнику, розподілена на три рівні складності, перший з яких позначено кружечком, другий позначень не має, а третій має позначення «зірочкою».

Загальна система задач містить вправи для повторення отриманих та засвоєних знань, котрі повинні сприяти цілковитій готовності до подальшого опанування наступного учбового матеріалу, збереження навичок та вмінь, сформованих протягом засвоєння попередніх учбових розділів.

Наприкінці кожного окремого розділу розміщено матеріал, котрий допоможе підготуватись до тематичного підсумкового оцінювання. Він складається з запитань для самостійного контролю засвоєних знань (є в наявності відповіді для об’єктивного орієнтування правильності виконання) й зразка для оформлення тематичної контрольної роботи. Для систематизації та повторення наданого навчального матеріалу поточного розділу приведені відповідні таблиці. Історичний коментар завершує кожен з розділів.

У даному підручнику містяться вказівки та відповіді до всіх задач, також є предметний покажчик.

Читати книгу – не завжди легка справа. Декілька фрагментів можуть залишитись для опрацювання у самостійному порядку. Не варто їх минати!

Читати підручник Математика 11 клас Афанасьєва онлайн