Захист Вітчизни 11 клас Гудима 2011

Захист Вітчизни для дівчат: "Основи медичних знань": підручн. для учнів 11-го кл. (рівень стандарту, академ. рів., проф. рів)

Захист Вітчизни 11 клас Гудима

Автор: Гудима , Пашко , Герасимів , Фука

Видавництво: Астон, 2011

Предмет: Захист вітчизни

ISBN: 978-966-308-379-7

Цього нового навчального року ви продовжите вивчення предмету «Захист Вітчизни». Пригадуватимете все вже вивчене, оволодіватимете новими корисними знаннями, навичками та вміннями.

Опанувавши основні положення Міжнародного гуманітарного права, ви розширите власний світогляд, а набута юридична компетентність підготує вас до виникнення різних непередбачуваних ситуацій у різних сферах діяльності.

Велику увагу приділятимете вивченню надання, при нагоді, першої медичної допомоги, що є надзвичай важливим та життєво необхідним вмінням, та може знадобитись як у виникненні надзвичайних ситуацій, так само й у межах повсякденного життя. Оволодіваючи цим практичним навчальним матеріалом, ви здобудете цінний досвід та готовність до різних випадків, що знадобляться вам у подальшому житті.

Особливої уваги також вимагає профілактика різноманітних інфекційних захворювань. Користуючись поданою інформацією, ви без перешкод будете спроможні уберегти себе та своїх рідних й близьких як від подібних захворювань, так і від їх підчас тяжких наслідків.

Читати підручник Захист Вітчизни 11 клас Гудима онлайн