Економіка 11 клас Радіонова 2011 станд

Економіка: підручник для 11-го класу (рівень стандарту, академ. рів.)

Економіка 11 клас Радіонова

Видавництво: Кам'янець-Подільський, Аксіома рік

ISBN: 978-966-496-194-0

Завантажити

Шановні учні, існує декілька причин, які допоможуть усвідомити важливість вивчення економіки та її вагому роль у вашому власному повсякденному житті.

Перш за все, це стосується розуміння основних економічних законів, які мають свою безперечну дію, подібно до законів біології чи фізики, й саме воно робить нас вправнішими стосовно питань економічного плану. Коли нам відомі причини та наслідки інфляції, в цьому випадку значно легше відбувається пристосування до зростання цін, а у випадку раптового виникнення економічної кризи з’явиться певна спроможність подолати її з найменшими для свого бюджету наслідками.

Другою причиною необхідності опанування економіки є знання її законів, за допомогою котрих можна вигідно запобігти зайвим витратам часу та грошей. Бо, як відомо, зайві витрати – це елементарне невміння користуватись грішми та часом та незнання основних провідних законів економіки. Часто трапляється, що людина спокушується на отримання великих відсотків зі своїх банківських депозитів, не враховуючи при цьому, з чого, власне, виникають ті відсотки, й вимушена розплачуватись за брак цінних економічних знань втратою своїх власних заощаджень.

Читати підручник Економіка 11 клас Радіонова онлайн