Трудове навчання 9 клас Терещук 2009

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Трудове навчання. Технічні види праці: підр. для 9-го кл.

Трудове навчання 9 клас Терещук

Автор: Терещук , Туташинський , Загорний

Видавництво: Генеза, 2009

Предмет: Трудове навчання

Клас: 9 клас

ISBN: 978-966-504-902-9

Запрошуємо продовжити захопливу мандрівку у світ технологій та техніки, раціоналізаторства та винахідництва. Сторінки цього підручника містять безліч цікавого. Він стане тобі у нагоді для добутку нових знань та сприятиме твоїй підготовці до самостійної творчої роботи.

У 9-му класі тобі буде надана можливість збагачення власного світогляду стосовно знань про виробництво, конструювання та професійну діяльність людей у різних сільськогосподарських та промислових галузях, ознайомлення з основами економіки виробництва та автоматизацією, опанування технології механічної та ручної обробки матеріалів різних видів, продовжиться вивчення проектної діяльності, самостійна розробка та виготовлення виробів.

Використання підручника допоможе тобі дізнатися про існування конструкційних матеріалів та їх особливості, про механізацію, комп’ютеризацію та автоматизацію технологічних процесів, використання промислових роботів, поглибити знання та вдосконалити вміння з художнього та технічного конструювання, ознайомитись з особливостями та тонкощами професії хлібороба, долучитись до вивчення та вирішення основних проблем охорони навколишнього середовища.

Читати підручник Трудове навчання 9 клас Терещук онлайн