Основи здоров’я 9 клас Воронцова 2009

Основи здоров`я: підр. для 9 класу

Основи здоров`я 9 клас Воронцова

Видавництво: Київ, Алатон рік

ISBN: 978-966-7107-53-6

Завантажити

У 9-му класі завершується вивчення предмету «Основи здоров’я». За допомогою застосування знань, вмінь та навичок, здобутих на уроках з основ здоров’я, ви протягом усього життя зможете почувати себе впевнено та безпечно, незалежно від обраної вами професії та інших життєвих ситуацій.

Певний обсяг цих навичок відноситься до категорії життєвих. Ці навички характеризують розбудову самооцінки, постановку та методи досягнення мети, аналіз наявної проблеми та прийняття відповідних стосовно ситуації рішень, керування стресами, розв’язання конфліктів, простеження методів лідерства та роботи у команді.

Починаючи с наступного навчального року ви продовжите навчання у профільній школі, тому тепер вам необхідно насамперед обрати необхідний, відповідний вашій професійній лінії, напрям. Цей підручник стане хорошим порадником кожному зорієнтуватися в світі різноманітних та різнорівневих за важкістю професій, допоможе виявити свої природні здібності та нахили, продумати стратегію самореалізації за власним розсудом.

Читати підручник Основи здоровя 9 клас Воронцова онлайн