Зарубіжна література 9 клас Півнюк 2009

Зарубіжна література: підручн. для 9-го кл.

Зарубіжна література 9 клас Півнюк

Автор: Півнюк , Гребницька , Строганова

Видавництво: "Освіта", 2009

Предмет: Зарубіжна література

ISBN: 978-966-04-0692-6

Даний підручник з предмету зарубіжної літератури 9-го класу розповість вам про літературні епохи, беручи початок з XVII століття.

Потрібно володіти вмінням читати художнє слово. Оволодіти подібним вмінням може допомогти теорія літератури. Вона є своєрідним інструментом, користування яким може навчити розумінню художньої літератури. Літературознавчі статті можуть містити варіанти опрацювання художніх творів, наданих для вивчення за програмою.

Важливе не лише ознайомлення зі змістом твору, але й вміння висловити (письмово чи в усній формі) свої почуття та думки стосовно прочитаного. У підручнику пропонується система завдань та запитань, які нададуть можливість оволодіти необхідними навичками. Завдання розподілені згідно видів роботи та розміщені відповідно принципу починаючи з простого та завершуючи складним.

Читати підручник Зарубіжна література 9 клас Півнюк онлайн