Німецька мова 3 клас Паршикова 2013

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Німецька мова: підручник для 3 класу

Німецька мова 3 клас Паршикова

Автор: Паршикова , Мельничук , Савченко

Видавництво: Грамота, 2013

Предмет: Німецька мова

Клас: 3 клас

ISBN: 978-966-349-435-7

У третьому класі у тебе з'явиться прекрасна нагода продовжити вивчення німецької мови із своїми старими друзями — родичами Максом і Лесею, дівчинкою Ганнусею та хлопчиком Марком, кішечкою Кітті та мишенятком Міккі, песиком Ханком і папугою Коко.

Ти дізнаєшся багато нового про наших головних героїв, а саме про їх шкільне життя, професії їхньої родини та улюблені іграшки і захоплення німецьких дітей. Також тобі дуже сподобається знайомитися із їх одягом, будинком та святами.

Тільки уяви, ти сам зможеш розповідати про природу, погоду та пори року, навчишся писати листи та листівочки і правильно робити надписи на конверті. На тебе чекають веселі ігри і віршики для гарнішого запам'ятовування нових невідомих слів. А виконуючи запропоновані завдання ти тренуватимешся уживати вивчену лексику і мовні зразки. Із закінченням кожного розділу у тебе з'явиться нагода приймати участь у грі, змаганні та майструванні, що відокремлені одним завершаючим уроком. Не забувай користуватися словничком наприкінці книги, адже він містить важливі для запам'ятовування слова.

А якщо ти будеш розповідати своїм друзям та рідним про те, що дізнався на уроках, то вони, можливо, також захочуть приєднатися до тебе і разом вивчатимуть німецьку мову.

Пам'ятай, що із знанням іноземних мов, відкриваються грандіозні можливості у пізнанні світу. Тож не лінися, а завзято вчися! Бажаємо тобі успіхів!

Читати підручник Німецька мова 3 клас Паршикова онлайн