Географія 9 клас Надтока 2009

Географія: підручн. для 9-го класу

Географія 9 клас Надтока

Видавництво: Київ, "Світ знань" рік

ISBN: 978-966-8165-13-9

Завантажити

Програма 2017.

Розвиток сучасного світу неспинно та невтомно просувається вперед, вікові традиції поступово змінюються, а з ними – й засоби виробництва, й свідомість кожної людини, в цілому. Сучасній людині притаманні мобільність, швидке переміщення у просторі за допомогою сучасних видів транспорту, в тому числі – адаптація до нових умов. Але все ж, де б ми не знаходились, тільки наш рідний край, що зветься Україною, викликає у нашій душі незрівнянні емоції та почуття. Усі ми відчуваємо безмірну любов до своєї рідної землі, але наскільки добре ми знаємо її? Щоб усвідомити це, досить лише принаймні перегорнути перші сторінки підручника, що лежить перед вами. Тому що вивчення соціальної та економічної географії нашого краю – це своєрідна подорож по найвіддаленіших куточках рідної землі, докладне вивчення її населення та господарства, розуміння механізмів, що забезпечують врегульоване функціонування різних ланок соціальної чи господарської сфери.

Підручник, що знаходиться перед вами, має певну структурну будову. Його текстовий розділ розподіляється на основний (практичні роботи, блоки завдань та запитань, матеріали параграфів) і допоміжний (блоки «Для допитливих», «Довідкові матеріали», додатки). Початок кожної теми підручника вміщує блок «Вирішуємо проблеми», котрий спрямовує учня застосовувати набуті знання на практиці й проявити свої компетенції. Ілюстративний матеріал, поданий у підручнику, підкріплюється відповідними завданнями, необхідними для розв’язування. Також у підручнику міститься картографічний матеріал. Користуйтеся ним вміло, тому що карта є другою мовою географії.

Не забувайте, що підручник являється основним, але не єдиним джерелом знань з географії. Вельми корисно використовувати додаткову літературу, картографічні матеріали та інформацію з мережі Інтернет.

Читати підручник Географія 9 клас Надтока онлайн