Англійська мова 9 клас Калініна 2009

Англійська мова: English. Your English Self: підр. для 9-го кл. (восьмий рік навчання)

Англійська мова 9 клас Калініна

Видавництво: Київ, Наш час рік

ISBN: 978-966-1530-37-8

Завантажити

Програма 2017

Видання 2022

Твоїй увазі представлений підручник з англійської мови “Your English Self”, що призначений для учнів 9-го класу. Він надасть змогу розвинути власні мовні навички за допомогою взаємного перетинання між культурами англомовних країн та України.

Старі друзі, з котрими ти мав можливість познайомитись та спілкуватися у 8-му класі, знову з’являються у поданому підручнику. Вони теж перейшли до 9-го класу, як і ти. Такі персонажі, як Bill, Laura, Ann, Helen, Steve та інші, складуть тобі компанію, подорожуючи навколо світу та вивчаючи різноманітні культури багатьох відомих країн. Опрацювавши кожен розділ, ти матимеш непоганий досвід для творчої самостійної роботи, виконуючи завдання різних проектів – від складання довідника туриста з власними спостереженнями, до розробки постерів. Окрема частина підручника – “A Cross-Cultural Reader” – присвячена захоплюючим оповіданням канадських, американських та британських авторів.

Сподіваємось, що цей підручник не лише дасть можливість підвищити свій рівень володіння англійською мовою, але й допоможе тобі перетворитись на цікавого співрозмовника.

Читати підручник Англійська мова Калініна 9 клас онлайн