Іспанська мова 3 клас Редько 2014

Іспанська мова: підручник для 3 класу

Іспанська мова 3 клас Редько

Видавництво: Київ, Генеза

ISBN: 978-966-11-0333-6

Завантажити

Цей підручник з іспанської мови для третього класу логічно продовжує серію учбового матеріалу, призначеного для вивчення іноземної мови учнями загальноосвітніх навчальних закладів. У комплект входить підручник та робочий зошит для письма.

В основі вивчення мови лежить ефективний тематичний метод. Тому заплановано, що у 3 класі школярі повинні опанувати основні практичні навички комунікації у різноманітних проявах мовлення: говоріння, читання, аудіювання та письмо, під час вивчення семи тем.

Склад та структура робочого зошита для письма повністю ідентичні змісту підручника. Головна мета посібника — формування практичних навичок письмової мови.

В основі учбових книг лежить ефективна комунікативна теорія вивчення іноземної мови дітьми, у якій велика роль приділяється мові, як засобу міжкультурного спілкування. Тобто учні повинні опанувати мистецтво обміну взаємокорисною інформацією.

Зміст та побудова підручника враховує, що школяр добре освоїв матеріал першого і другого класу та готовий розуміти та самостійно висловлюватися про події минулого та майбутнього часів. Як лексичний, так і граматичний матеріал викладається без додаткових розшифрувань — у таблицях та зразках, а закріплюється у практичних вправах та завданнях. Адже це лише перше знайомлення із особливостями мови, а подальше розширення набутих знань відбуватиметься у наступних класах.

Весь запропонований до вивчення матеріал враховує вікові обмеження учнів, ступінь їх оволодіння рідною мовою. Тому більш складні лексичні поняття вивчатимуться пізніше.

У цьому році школярі мають продовжувати удосконалення говоріння, виконуючи разом з вчителем усні вправи із підручника. Лише після повного засвоєння запропонованого матеріалу слід переходити до додаткових дидактичних матеріалів, зокрема до ігр. Допускається фільтрація завдань, в залежності від умов навчання. Учбовий комплект рекомендується використовувати у різноманітних типах навчальних закладів, незалежно від кількості тижневих навчальних годин.

Читати підручник Іспанська мова 3 клас Редько онлайн