Рідна мова 7 клас Глазова 2007

Рідна мова: підручник для 7-го кл.

Рідна мова 7 клас Глазова

Видавництво: Київ, Зодіак-ЕКО рік

ISBN: 978-966-7090-49-4

Завантажити

Ми живемо у час грандіозних змін, адже скоро людство, що повністю залежить від глобальної мережі Інтернет, повністю змінить методи й засоби передачі інформації, а значить і всю систему освіти. Основними навичками стануть уміння розвивати себе та удосконалюватися кожен день свого життя. Саме для цієї мети було створено наш підручник з української мови. Він допоможе сформувати твій особистий незвичайний стиль мислення, навчить бути старанним, акуратним та наполегливим учнем.

Не секрет, що кожна людина на планеті має свою особисту заповітну мрію. Але загальні бажання у всіх однакові. Наприклад, кожен із нас бажає вміти знаходити спільну мову із навколишнім світом та людьми, що оточують нас щоденно. Підручник було складено згідно принципу єдності — тобто склається відчуття, що усі люди на планеті живуть в одному чудовому гармонійному світі, а його серцем є рідна земля. Книга відображає у собі прекрасний образ України: давньої та молодої, різноманітної та єдиної, об'єднаної, але найкращої.

Ми народилися на українській землі, і пам'ятаючи про давнє минуле прагнемо у світле майбутнє. Якщо нам цікава Україна, то тим паче, і мелодична українська мова, без якої здійснити свої мрії майже неможливо.

Ми щиро бажаємо вам, щоб уроки рідної мови не тільки приносили радість й задоволення, але і стали справжніми сходинками до усіх ваших грандіозних прагнень та починань. Користуйся цим підручником, і тоді ти не тільки опануєш прекрасну українську мову, а й навчишся спілкуватися із людьми.

Читати підручник Рідна мова 7 клас Глазова онлайн