Інша інформація

Правовласникам

Вся інформація на сайті shkola.in.ua взята з відкритих і безкоштовних джерел інтернету і представлена виключно для ознайомлення. Ми розуміємо, що носій інформації (підручник, посібник, тощо) може містити інформацію захищену правом інтелектуальної власності і не маємо жодного наміру порушувати авторські права. Ми завжди раді піти на зустріч правовласнику і видалити* з сайту матеріал, який порушує його права. Для цього потрібно написати листа адміністратору сайта, скориставшись формою нище.

* матеріал буде видалено лише за умови пред'явлення документу (сканкопії документу), що засвідчує право власності.

Про сайт

Сайт shkola.in.ua є відкритою електронною бібліотекою, яка містить матеріали для загальної середньої освіти. У своїй роботі ми керуємось чинним законодавством України. Так, згідно другого абзацу статті 53 Конституції України, держава гарантує безкоштовне отримання повної загальної середньої освіти:

Стаття 53. Кожен має право на освіту.

Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам.

Згідно другого абзацу пункту 3 статті 4 Закону України «Про освіту» держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками і посібниками:

Стаття 4. Забезпечення права на безоплатну освіту

Держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками (у тому числі електронними), посібниками всіх здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Отже, з вищесказаного можна зробити висновок, що доступ до навчальних підручників, в тому числі їх електронних та сканованих копій, не може обмежуватись жодним чином.

Контактна форма

Відправити по електронній пошті. Всі поля з зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.

Anti-spam: complete the task