Трудове навчання 3 клас Веремійчик 2014

Трудове навчання: підручник для 3 класу

Трудове навчання 3 клас Веремійчик

Видавництво: Київ, Генеза

ISBN: 978-966-11-0337-4

Завантажити

Дорогий друже!

Вітаємо тебе із початком нового навчального року! Тепер ти третьокласник, тож вирушаймо разом до країни Майстрів!

У першому класі ти уважно спостерігав за художнім мистецтвом і вчився творчості у винахідливого Сонцезайчика-мудреця, а малюванню у обдарованої Краплі-художниці. Уміла Іскра-майстерниця вчила майструвати із різноманітних підручних матеріалів, а Дельфін-дизайнер знайомив тебе і твоїх друзів із дизайнерською майстерністю.

Під час навчання у другому класі ти вже уважно слухав і ставив запитання. Чи добре ти пам'ятаєш уроки із Пізнайком? Він вигадував щось нове, потім це зображував, а врешті-решт — створював. Його друзі — Дельфінчик-дизайнер і Інформатик навчили тебе проектувати, саме вони і надалі допомагатимуть тобі.

А у третьому класі ти станеш справжнім майстром, який творить чудеса. Майстер на всі руки буде вірним супутником та вчителем. Завдяки ньому ти дізнаєшся про зв'язок людини із природою, технікою, людиною, художніми образами та знаковою інформацією. Кожний із зв'язків — це напрямок у професійній діяльності. І тобі випаде чудова нагода вибрати своє власне середовище життєдіяльності, ти опануєш прийоми конструювання, творитимеш прекрасні вироби, і в кінці станеш справжнім майстром своєї справи.

Тож хай тобі щастить на цьому захоплюючому шляху до відкриття власною улюбленої майбутньої професії!

Читати підручник Трудове навчання 3 клас Веремійчик онлайн