Природознавство 3 клас Гільберг 2014

Природознавство: підручник для 3 класу

Природознавство 3 клас Гільберг

Видавництво: Київ, Генеза

ISBN: 978-966-11-0335-0

Завантажити

На уроках природознавства у цьому році ти дізнаєшся ще більше про живу та неживу природу, тобто воду, повітря, ґрунт та сонце. Зрозумієш, чому та як необхідно економити і берегти ці природні скарби, бо оціниш їхнє значення та вагому роль у нашому житті. Також ти ще краще познайомишся із живою природою, тобто із рослинами, тваринами і мікробами. Дізнаєшся багато нового про їх значення і зв'язок із неживою природою. Цей дивовижний підручник розповість тобі про наш організм, органи і системи органів.

Але результати твого навчання стануть очевидними тільки у разі правильної роботи із книгою. Тож ознайомся, будь ласка, із його структурою. Зверни увагу, що підручник складається із параграфів, що об'єднані у теми. Питання перед кожним параграфом призначені для повторення вивченого, а у кінці — для підсумку і самоконтролю. Матеріал у рубриці “Для допитливих” спрямований на розширення знань про світ природи, а практичні роботи та практикум дослідника навчать спостерігати за природними явищами, аналізувати їх та робити власні висновки. Крім цього, ти будеш працювати над міні-проектами, які навчатимуть працювати з інформацією, готувати власні презентації та виступати з ними перед класом, співпрацювати у групі.

Дорогий третьокласник, ми щиро сподіваємося, що тобі буде дуже цікаво отримувати знання про наш спільний дім на уроках природознавства, а згодом — користуватися ними у повсякденному житті.

Хай щастить тобі у здобутті цих важливих знань про природу!

Читати підручник Природознавство 3 клас Гільберг онлайн