Хімія 7 клас Попель 2007

Хімія: підручник для 7 кл.

Хімія 7 клас Попель

Видавництво: Київ, Академія рік

ISBN: 978-966-580-237-2

Програма 2015.

Нова програма 2020.

Завантажити

У сьомому класі ти починаєш своє знайомство із дивовижно цікавою дисципліною — хімією. Саме завдяки хімії ми маємо життєво необхідні ліки, одяг, посуд, косметику, метали, добрива та різноманітні матеріали. Ця наука потрібна для покращення умов нашого повсякденного життя, а також для збереження безцінних природних скарбів, без яких просто не проживуть наші нащадки. Ні одна людина планети сьогодні не проживе без хімічних теоретичних та практичних знань.

Ця наука розмовляє на власній мові та використовує власні закони. Але не хвилюйся! Вона буде дуже рада поділитися із тобою своїми секретами та тайнами, якщо ти бажаєш дізнатися, що таке речовина та як вона перетворюється на інші речовини. Ти спостерігатимеш за різними речовинами під час проведення хімічних дослідів, будеш зіставляти побачене із прочитаним, аналізувати ці процеси та робити власні висновки.

Старанно навчайся, і тоді хімія розширить твій кругозір та навчить проводити власні експерименти. А такі навички, безсумнівно, знадобляться тобі у подальшому повсякденному житті.

Читати підручник Хімія 7 клас Попель онлайн