Французька мова 7 клас Клименко 2007

Французька мова: підручн. для 7-го кл.

Французька мова 7 клас Клименко

Видавництво: Київ, "Генеза" рік

ISBN: 978-966-504-613-4

Програма 2015 (3-й рік).

Програма 2015 (7-й рік).

Програма 2015 (поглиблене).

Нова програма 2020 (7-й рік).

Нова програма 2020 (поглиблене).

Завантажити

У цьому навчальному році ти продовжиш вивчати дуже гарну й необхідну мову — французьку. Ти подорожуватимеш Парижем та Києвом разом із учнями сьомого класу — Іринкою, Олексійчиком, Самюелем та Вірджіні. Ви завітаєте до визначних місць та культурних пам'яток цих древніх міст, відвідаєте прекрасні музеї та театри, крихітні вулиці та великі площі столиць дружніх народів. Але ця подорож принесе насолоду та чудові відчуття тільки у тому разі, якщо ти знатимеш головні принципи правильного харчування та вмітимеш складати раціональне меню. Сподіваємося, що тобі дуже сподобається вивчати французьку мову разом із цим підручником, адже ти познайомишся із всесвітньо відомими французькими й українськими персонами, більше дізнаєшся про їх досягнення, відвідаєш величні театри та самостійно зануришся до глибин мистецтва. Будь впевнений, що старанно навчаючись протягом усього року ти зможеш освоїти одну із найкрасивіших та найчуттєвіших мов усього світу, навчишся виражати французькою мовою свої думки, емоції та відношення до навколишнього світу.

Ти станеш цікавим співрозмовником, якщо будеш уважно виконувати усі запропоновані вправи, які складено на основі художніх текстів та статей із французької літератури. Ти навчишся самостійно проводити соціальні опитування та брати інтерв'ю у місцевого населення французькою мовою, а також використовувати французькі сайти, які містять у собі всю необхідну для роботи та корисну інформацію. Старанно виконуй усі письмові вправи, що приведені у підручнику, і тоді ти не тільки удосконалиш свої письмові навички, а й зможеш листуватися із своїми франкомовними друзями.

Навчальний матеріал підручника допоможе тобі хоч трохи наблизитися до свідомого сприйняття й розуміння французької величної історії, багатої культури, різноманітних звичаїв та традицій французів.

Читати підручник Французька мова 7 клас Клименко онлайн