Трудове навчання 7 клас Терещук 2007

Трудове навчання. Технічні види праці: підруч. для 7-го класу

Трудове навчання 7 клас Терещук

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-504-574-8

Нова програма 2015.

Завантажити

Любий друже! На уроках трудового навчання у минулих роках ти вже трохи познайомився із різними галузями виробництва та професіями людей, що працюють на цих виробництвах. У сьомому класі ти дізнаєшся ще більше про процеси виробництва та роль людини у промисловості і сільському господарстві. Ти навчишся обробляти матеріали за допомогою ручних та машинних методів, познайомишся із новітніми технологіями у галузі виробництва, та навіть спробуєш виготовити власні вироби.

Ми маємо надію, що на уроці трудового навчання чи під час виконання домашніх завдань ти звернеш увагу на одну із найпривабливіших рубрик підручника — дизайн та його місце у нашому повсякденному житті.

Завдяки цій книзі ти дізнаєшся багато нового та цікавого про проектування виробів, їх художнє оформлення, правильне вирощування квітів та рослин, бджільництво та багато інших життєво необхідних сфер людської діяльності. Тобі також дуже сподобається прочитати про останні технічні досягнення людства, а потім втілити свої власні творчі ідеї у життя, виконуючи разом із класом цікаві колективні завдання.

Читати підручник Трудове навчання 7 клас Терещук онлайн