Основи здоров`я 7 клас Поліщук 2007

Основи здоров`я: підруч. для 7-го класу

Основи здоров`я 7 клас Поліщук

Видавництво: Київ, "Генеза" рік

ISBN: 978-966-504-608-0

Нова програма 2015.

Завантажити

“Доброго вам здоров'я!” Як часто можна почути ці слова, як побажання близьких та рідних людей. Його бажають на святах, у скрутні життєві моменти та просто при люб'язній зустрічі. І це зовсім не дивно, адже саме від здоров'я людини залежить її фізичне й духовне благополуччя. Якщо людина здорова тілом і душею, то це забезпечить їй довгі, радісні й щасливі життєві літа.

Але характерною особливістю цього питання є один важливий момент: здоров'я залежить тільки від самої людини. І тільки вона сама може покращити чи погіршити його.

Саме тому головною метою нашого предмету, який називається “Основи здоров'я”, є свідоме сприйняття важливості ведення здорового способу життя. Із самого дитинства кожна людина має загартовуватися, виконувати фізичні вправи, слідкувати за своєю гігієною та охайністю, керуючись при цьому загальновизнаними моральними принципами й нормами. Ми дуже сподіваємося, що наш підручник допоможе тобі у цих важливих питаннях. Ти дізнаєшся, які життєві навички необхідно набути, щоб вести здоровий спосіб життя, як не піддатися поганому впливу та не придбати шкідливі звички, як боротися зі стресом та мати позитивний погляд на життя.

Читати підручник Основи здоровя 7 клас Поліщук онлайн