Геометрія 7 клас Істер 2024

Автор: Істер

Видавництво: Генеза, 2024 та 2007

Предмет: Геометрія

Дорогий друже! Ми раді вітати тебе на уроці геометрії, адже це одна із найважливіших і найзахоплюючих дисциплін із тих, які вивчають у школі. Слово “геометрія” походить від двох грецьких слів “гео” - земля і “метрео” - міряти. Тобто якщо переводити дослівно, то геометрія — це наука про землемірство. Історія свідчить про те, як ще близько 3 тисяч років тому древні єгиптяни та греки вміли робити розмітку земельних ділянок, споруджувати за проектами складні будівлі, прокладати дороги і т.д. Із часом у процесі виконання різної роботи землероби, будівельники, астрономи, мореплавці і скульптори поступово сформували основні аксіоми вимірювань, побудов і обчислень, які стали фундаментальними у геометрії.

Як бачиш, ця наука була створена із побутової необхідності в результаті практичної діяльності людини, тому деякий час її використовували лише у господарстві. І тільки згодом геометрія стала самостійною математичною наукою.

Геометрія — це досить важка, але дуже цікава дисципліна. Сподіваємося, що наш підручник допоможе тобі у повній мірі оволодіти нею. Він містить у собі чотири основні розділи, які складаються із 27 параграфів. Кожен параграф дає теоретичні знання і практичні навички рішення задач, завдяки яким ти зможеш краще засвоїти тему. Будь ласка, звертай особливу увагу на поняття, правила, теореми та аксіоми, що виділені жирним шрифтом, адже їх потрібно добре запам'ятати та вміти використовувати.

Читати підручник Геометрія 7 клас Істер онлайн