Географія 7 клас Кобернік 2007

Географія материків і океанів: підручн. для 7-го класу

Географія 7 клас Кобернік

Видавництво: Київ, "Навчальна книга" рік

ISBN: 978-966-329-087-4

Нова програма 2015.

Завантажити

У минулих класах ти вже почав вивчати географію рідної землі та загальну географію, розглянув Землю, як планету, на якій ми живемо, оболонки, з яких вона складається, зрозумів, як користуватися глобусом, планами конкретної місцевості та географічною картою. Але все це тільки початок на захоплюючому шляху до дивовижного географічного світу.

У сьомому класі ти вивчатимеш “Географію материків та океанів”, яка познайомить тебе із загальними природними закономірностями земної кулі. Ти дізнаєшся, як пов'язані між собою усі процеси та явища, що відбуваються на планеті та в її межах. Сподіваємося, що тобі буде дуже цікаво прочитати про історію відкриття наших материків і океанів, дослідження, що на них проводяться та особливості природного світу. Переконайся сам, що географія, як наука є надзвичайно реальною, і водночас фантастичною.

Ми щиро сподіваємося і віримо, що після того, як ти дізнаєшся, наскільки гарний та дивовижний наш світ, ти будеш ще більше берегти його і цінувати, як спільний дім усього людства.

Читати підручник Географія 7 клас Кобернік онлайн