Французька мова 6 клас Чумак 2014

Французька мова: підручник для 6-го кл. (2-й рік навчання)

Французька мова 6 клас Чумак

Видавництво: Київ, Освіта рік

ISBN: 978-617-656-301-3

Завантажити

У шостому класі ти продовжуєш вивчати мову французів. На п'яти континентах нашої планети більше двісті мільйонів чоловік розмовляють цією мовою, і ми впевнені, що ти неодмінно її полюбиш.

Ти матимеш змогу, впродовж навчального року, читати різні тексти, написати листи та виконати завдання усно або письмово, вислуховувати та розуміти людей, які нею розмовляють, та спробувати свої сили у спілкуванні на французькій мові. Виконуючи цікаві вправи ти зумієш декламувати вірші, грати у хвилюючі та різноманітні ігри або співати мовою, яку використовують у Франції.

Знайомі вже тобі з посібника “Французької мови” за п'ятий клас Люсі, Полін, Сара, Люка та їхні товариші, поповнить скарбницю твоїх знань про шкільне життя, дозвілля та інтереси, якими захоплюються твої однолітки.

Не спиняйся перед труднощами, долай їх з легкістю! Насолоджуйся мелодійним звучанням, красою та багатством французької мови! Книги — це ваші вірні та добрі друзі, які потребують у тому, щоб ви їх берегли, а тому, на наприкінці навчального року, не забудь повернути підручник у належному стані, бо він ще стане у нагоді вашим молодшим товаришам.

Читати підручник Французька мова 6 клас Чумак онлайн