Українська мова 6 клас Глазова 2014

Українська мова: підручник для 6-го кл.

Українська мова 6 клас Глазова

Видавництво: Київ, Освіта рік

ISBN: 978-617-656-299-3

Завантажити Відповіді

Не зважаючи як складеться ваше життя та яку професію ви оберете у майбутньому, не забувайте, що на сам перед вас будуть оцінювати за ваше мовлення, бо впродовж всього свого життя людина спілкується.

Що ж треба для того щоб наше мовлення було на високому рівні? Перед усім необхідно знати закони мови. Для того, щоб скласти свій власний багатий словниковий запас, необхідно засвоїти велику кількість слів. Вивчення граматики необхідно, щоб тексти та речення, які ми ми складаємо, були правильні та зрозумілі для інших. Вміння вірно будувати діалоги та монологи. Не зменшувати роль емоцій відведених їй в писемному та усному мовленні. Не забувайте, що у порозумінні між людьми значну роль відіграє не лише вміння слухати, а ще й вміння чути.

Багате, різноманітне та грамотне мовлення — не лише спосіб передавати та сприймати думки та почуття. А ще й прояв шани до людей, з якими ти спілкуєшся, до усього оточуючого тебе світу, до народу, який приклав та ще й досі прикладає зусилля у створені мови, до своєї країни. Українську мову, яка на сам перед державну, має бездоганно опанувати кожна людина, яка вважає себе частиною України.

Читати підручник Українська мова 6 клас Глазова онлайн