Українська мова та читання 4 клас Іщенко 2021 ч.1

Українська мова та читання: підр. для 4 кл. ЗЗСО (частина 1)

ukr mova ta chytannya 4 klas ishchenko 2021 1

Автор: Іщенко

Видавництво: Літера ЛТД, 2021

Предмет: Українська мова та читання

ISBN: 978-966-945-253-5

Дорогі діти, рідна мова є не лише засобом спілкування, а й ключем до осмислення світу. Вивчаючи українську мову на уроках за підручником для 4 класу Іщенко, ви не тільки навчаєтеся читати та розуміти тексти, але й аналізувати їх зміст та знаходити зв'язки зі світом навколо вас та вашим життям. Головне, що ви опановуєте вміння мислити самостійно. Навчившись робити висновки на основі аналізу текстів, ви зможете переконливо та аргументовано висловлювати свої думки як усно, так і письмово. Ці навички стануть вам у пригоді не лише в школі, а й у вашому дорослому житті. За допомогою цих знань та вмінь ви зможете досягти успіху в житті та внести свій вклад у долю нашої країни. Тож, не зволікайте і навчайтеся мови рідної, бо вона - основа всього, що робить людину.

Читати підручник Українська мова та читання 4 клас Іщенко 2021 ч.1 онлайн (частина 2)