Українська мова та читання 4 клас Богданець 2021 ч.2

Українська мова та читання: підр. для 4 кл. ЗЗСО (частина 2)

ukr mova ta chytannya 4 klas bohdanets 2021 2

Автор: Богданець-Білоскаленко , Шумейко

Видавництво: Грамота, 2021

Предмет: Українська мова та читання

ISBN: 978-966-349-857-7

Дорогі діти! У новому навчальному році ви продовжите роботу з підручником "Українська мова та читання" для 4 класу авторства Богданець. Там ви знайдете цікаві казки, легенди, міфи та твори українських письменників. Використовуючи умовні позначення, ви зможете вдосконалити своє вміння чітко висловлювати думки та розуміти художнє слово. Завдання для "письменників", "акторів", "художників" та "журналістів" допоможуть проявити вашу творчість та кмітливість. Медіа калейдоскоп навчить вас здобувати та опрацьовувати інформацію. Сподіваємось, мандрівка сторінками підручника допоможе вам пізнати дивовижний літературний світ та знайти відповіді на ваші запитання. Бажаємо успіхів!

Читати підручник Українська мова та читання 4 клас Богданець 2021 ч.2 онлайн (частина 1)