Німецька мова 7 клас Горбач 2020

Німецька мова = Deutsch: підручник для 7-го кл. (поглиблене вивчення)

Nimetska mova 7 klas Horbach 2020

Автор: Горбач , Трінька

Видавництво: Генеза, 2020

Предмет: Німецька мова

ISBN: 978-966-11-1030-3

Ось і знову минуло одне літо. Можливо, ви відпочили, набрались сил, подорослішали та з радістю повертаєтеся до рідної школи, де чекають на вас нові відкриття. Один із предметів, який ви будете вивчати у сьомому класі – це Німецька мова автора Горбач. Знання іноземних мов сьогодні є надзвичайно важливим, оскільки дозволяє долучатися до культурних спадщин інших народів, брати участь у міжнародних проектах та вільно спілкуватися з однолітками з інших країн. Пропонований підручник для поглибленого вивчення німецької мови містить актуальну лінгвокраїнознавчу інформацію, цікаві тексти та діалоги, які допоможуть вам вирішити комунікативні завдання в межах визначених програмою сфер спілкування. Кожний розділ містить 8-6 уроків і завершується проектною роботою, яка дозволить вам навчитися шукати інформацію, творчо опрацьовувати її в групах та презентувати зроблене.

Читати підручник Німецька мова 7 клас Горбач 2020 онлайн