Українська мова 3 клас Хорошковська 2013

Українська мова: підр. для 3-го кл. (для навч. закл. з російською мовою навчання)

Українська мова 3 клас Хорошковська

Автор: Хорошковська , Охота , Яновицька

Видавництво: Освіта, 2013

Предмет: Українська мова

ISBN: 978-966-04-0863-0

Цей підручник з української мови для учнів третього класу повністю відповідає новій діючій програмі МОН України для загальноосвітніх навчальних закладів із російською мовою навчання, як основною. У структурі книги наявні усі можливі змістовні лінії вивчення, серед яких основна — комунікативна, адже саме вона формує комунікативну компетентність учня.

Дане видання суттєво відрізняється від попередніх новітніми методами навчання. Основні серед них: вагома роль мовознавчого матеріалу, який викладається у формі діалогу, доступне викладення мовних і правописних понять, абсолютна відсутність традиційної структури параграфів, рубрика “Попрацюй самостійно”, що передбачає індивідуальну роботу школяра.

Мова кожної країни і кожної національності дуже цікава та прекрасна. І наша державна українська мова — не виключення. Але вона містить у собі незвичайні таємниці, які ти в змозі відкрити. А допомагатимуть тобі премудрий вчений Лінгвіст і звичайна дівчинка Катерина. Тож познайомся з ними.

Крім цього, українську мову прагне вивчати і Пізнайко. Пам'ятаєш його? Це один із героїв, про яких писав російський письменник Микола Носов. Тож давай разом допоможемо йому!

Читати підручник Українська мова 3 клас Хорошковська онлайн