Трудове навчання 2 клас Веремійчик 2012

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Трудове навчання: підручник для 2 кл.

Трудове навчання 2 клас Веремійчик

Автор: Веремійчик , Тименко

Видавництво: Генеза, 2012

Предмет: Трудове навчання

Клас: 2 клас

ISBN: 978-966-11-0178-3

Чим більше ти дізнаєшся про світ через слова, зображення і предмети, тим більше має рости твоє бажання самостійно відтворювати красу, що оточує нас.

Познайомся, будь ласка із Пізнайкою, який вміє вигадувати і створювати дивовижні речі із простих матеріалів. Він навчить і тебе перетворювати свої ідеї у дійсність та творити справжні чудеса. У Пізнайка є чудові приятелі: Дельфінчик-дизайнер і Інформатик. Із Дельфіном ти навчишся майструвати із підручних матеріалів будь-де: вдома, у школі, на природі. А от Інформатик, завдяки своєму бездоганному знанню комп'ютера, розкаже та покаже, як правильно проектувати свої вироби на комп'ютері.

Разом з цими казковими персонажами ти опануєш світ ручної і машинної праці та ознайомишся із різноманітними матеріалами, такими як: папір, нитки, картон, тканина та пластилін. І ти зможеш сам творити усілякі дрібнички на кожний день.

Крім цього, на тебе чекає зустріч із світом декоративного мистецтва та техніки. Тобі безперечно сподобаються уроки про новітні інструменти, матеріали і технології.

Тож бажаємо успіхів у твоїх творчих починаннях та трудах!

Читати підручник Трудове навчання 2 клас Веремійчик онлайн