Математика 2 клас Рівкінд 2012

Математика: підручник для 2-го класу

Математика Рівкінд 2 клас

Видавництво: Київ, Освіта рік

ISBN: 978-617-656-137-8

Нова програма 2019.

Завантажити

Як же ми раді з тобою зустрітися, любий другокласнику! Минули твої перші веселі літні канікули, знову задзвонив шкільний дзвоник і покликав до школи. Тож вітаємо тебе з початком нового навчального року! Будь впевнений, що він стане таким же захоплюючим та незабутнім, як і минулий!

Ласкаво просимо до “Королівства математики”! Тобі дуже сподобається наша подорож, адже воно величезне та надзвичайно цікаве. Люди кажуть, що мудрим ніхто не вродився, а навчився. Саме тому ми будемо навчатися. І тоді ти станеш по-справжньому мудрим. З тобою у цю дивовижну подорож вирушать казкові герої: Плюс Плюсович, Мінус Мінусович, Множник Добуткович, частка Дільничка та чарівне Козеня, що вміло рахувати до десяти. З деякими із них ти вже познайомився у минулому році. Чи пам'ятаєш ти ці захоплюючі уроки? Ці персонажі навчатимуть тебе лічити, порівнювати величини, розв'язувати математичні задачі. Ти познайомишся із новими діями, а саме — множенням і діленням, з різними алгоритмами виконання дій та, навіть, із геометричними фігурами.

Любий друже, пам'ятай, що саме математичні знання і навички розвивають здібності людини думати, аналізувати та робити певні висновки. Тож поглибся у цю прекрасну науку! І нехай ця подорож стане для тебе по-справжньому цікавою, радісною і незабутньою.

Будь старанним та не лінися навчатися, і тоді ти безсумнівно досягнеш успіху!

Читати підручник Математика 2 клас Рівкінд онлайн