Німецька мова 1 клас Паршикова 2012

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Німецька мова: підручник для 1 класу

Німецька мова 1 клас Паршикова

Автор: Паршикова , Мельничук , Савченко , Сидоренко , Горбач

Видавництво: "Грамота", 2012

Предмет: Німецька мова

Клас: 1 клас

ISBN: 978-966-349-346-6

Як чудово, що ти вперше, але упевнено стаєш на шлях, який приведе до знання німецької мови! Це одна із найрозповсюдженіших мов світу, а тому вона відкриє перед тобою можливість спілкуватися із великою кількістю різних людей. Тобі допомагатимуть опанувати цю дивовижну мову нові приятелі – лялька Міла, братик Максик, сестричка Леся, кицька Кітті та мишеня Міккі. Ви поки що не знайомі, але з часом вони стануть для тебе справжніми друзями! Вони навчать тебе говорити, думати та правильно виражати свої думки німецькою. Разом ви вивчите алфавіт, цифри, опануєте техніку письма та вимовляння. Ти сам зможеш привітатися, познайомитися, розказати про себе, свої захоплення, друзів та сім’ю, а в кінці правильно попрощатися із справжнім іноземцем!

Ця книга нараховує шість розділів, кожен із яких розкриває відповідний аспект німецької мови. Разом із нашими героями ти будеш гратися, співати та розповідати вірші, які допоможуть запам’ятати нову лексику. А слухаючи диск, який наголошує на чіткому та вірному вимовлянні, ти сам зможеш легко навчитися техніці правильного говоріння. Ти полюбляєш розфарбовувати? Якщо так, то тобі буде дуже приємно дізнатися про ще один сюрприз, який ми підготували спеціально для тебе! Це – зошит для письма, який містить багато розмальовок, цікавих завдань та вчить правильно писати літери. А в кінці кожного розділу знаходяться дуже повчальні та веселі уроки у формі гри, змагань та мистецтва. За цими уроками розміщений німецько-український та українсько-німецький словники, завдяки яким ти легко зможеш знайти нове невідоме слово.

Але для того, щоб досягти справжніх успіхів у вивченні іноземної мови, потрібно кожного дня, систематично виконувати вправи на розвиток різних типів мовлення. Наприклад, розповідаючи нові слова рідним та друзям ти навчишся правильному та вірному вимовлянню.

Ми впевнені, що стараючись та докладаючи зусилля ти досягнеш незвичайних результатів та вивчиш цю необхідну мову. Тож бажаємо успіхів!

Читати підручник Німецька мова 1 клас Паршикова онлайн